صادرات سود پرک

صادرات سود پرک

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

تولید کنندگان ایرانی و دورنمای صادرات

تقریباً اکثر تولید کنندگان سود پرک در ایران، آنهایی که توانسته‌ اند به تولید سود محصول مرغوب بپردازند، توانسته اند وارد بازار های جهانی نیز بشوند. محصولاتی چون: سود پرک بندر امام، سود پرک گوهر، سود پرک نیرو کلر، سود پرک آرمان، سود پرک پگاه و... با توجه به کیفیت مرغوب و دستیابی به استاندارد های لازم ورود خود را به عرصه های جهانی تضمین کرده اند.

صادرات سود پرک

البته فاکتورهایی چون نزدیکی به بازار های منطقه ای برای شرکت های چون سود پرک بندر امام و سود پرک گوهر که در قلب تبادلات صنایع پتروشیمی کشور یعنی بندر امام قرار دارند و امکانات خاصی که حضور در مرکز آزاد تبادلات پتروشیمی می تواند برای این دست از برندها ایجاد کند، می تواند در دورنمای صادرات این شرکت ها بسیار تاثیر گذار باشد. بهر صورت ورود به بازارهای پررونق و در امتداد آن جلوگیری از خام فروشی ها، ورود صنایع بالادستی در کشور و در مسیر این ورود آشنایی صنایع زیرساخت با علوم و فنون مدرن چیزهایی است که در همه ی عرصه ها در اهداف بلند مدت کشور قرار دارد. اهدافی که صنعت سود جامد پرک را نیز در نگاه مستقیم خود قرار داده است.

سود پرک ایران و نبردی همیشگی در بازار های خاورمیانه

از مهمترین فاکتور ها در عرصه ی خرید و فروش سود پرک، علاوه بر مرغوبیت، در دسترس بودن و نزدیکی تولید به بازار های مصرف می‌ تواند باشد. فاکتوری که ایران را در عرصه بازار های خاورمیانه می تواند پیروز جلوه دهد. اما سخت پسندی این بازار ها و همچنین عرضه ی تولیدات خوش نام و نشان جهانی در این بازار ها، چالش های پیش روی تولید کنندگان ایرانی است.

چالش هایی که در قالب نبردی همیشگی، تولید کنندگان ایرانی را روانه ی این بازار ها می کند.
البته با در نظر گرفتن وجود نام و نشان های پر مدعای جهانی در این بازارها، اینکه تولید کنندگان داخلی می‌ توانند جایی در این بازار ها داشته باشند، نشان از توانمندی بالای تولید کننده ی ایرانی در عرضه ی سود جامد پرک مرغوب می باشد.

سود پرک

پرک بندر امام

شرکت پرک بندر امام با بهره بردن از کادری متشکل از ۳۰ نخبه مهندسی شیمی در کار تحقیقاتی و بهره‌برداری خود توانسته سطح کیفی مطلوبی در تولیدات خود داشته باشد. فرآیند تولید ۲۴ ساعته شرکت که در سه شیفت کاری می باشد، مادامی که توانسته سطح کیفی محصولات خود را در حد بالایی نگه دارد ...

ارتباط با ما

آدرس کارخانه: ایران، استان خوزستان، شهرستان بندر ماهشهر، شهرک صنعتی، سایت 1 ، فاز شیمیایی شرکت پرک بندر امام

تلفن :  00986152363419

فکس : 00982143856565

  + اطلاعات بیشتر

 

 

whatsapp    Telegram   imo

 

مدیرفروش: احمد توکل00989126712118