سود سوز آور بندر امام

سود سوز آور بندر امام

تولید کنندگان سود پرک ایران و بازار های خاورمیانه

سود سوز آور بندر امام یک کالای اساسی در هر کشوری محسوب می شود و اگر کشوری نتواند این محصول را تولید نماید و یا همتی در تولید سود جامد پرک نداشته باشد، الزاماً باید دست به واردات این محصول بزند. اتفاقی که در اکثر کشور های خاورمیانه شاهد آن هستیم. این کشور ها با وجود منابع نفتی بالا و به دلیل توانمندی پایینی که در عرصه ی پتروشیمی دارند چندان موفقیتی در زمینه ی تولید سود پرک و یا لااقل تولید سود پرک مرغوب کسب نکرده ‌اند و یا اینکه همتی در آنها دیده نمی شود.
نزدیکی ایران به بازار های کشور های کوچک و بزرگ خاورمیانه و با در نظر گرفتن آن که ایران از معدود کشور های این منطقه است که می ‌تواند سود پرک مرغوب در سطح استاندارد های جهانی تولید نماید می تواند زمینه ساز ورود ایران به داخل بازار های پر سود این کشور ها باشد. کشور هایی چون: عراق، مصر، سوریه، کویت، امارات، ترکیه و حتی کشور های آسیای میانه از هدف های جذابی هستند که در دورنمای صنعت تولید سود پرک در ایران قرار دارند. البته بازار کشورهای بلوک شرق اروپایی و حتی منطقه ی بالکان، آمریکای لاتین و یا کشورهای در حال توسعه ی آفریقایی نیز می توانند اهداف مناسبی برای تولید کنندگان ایرانی باشند.

سود سوز آور بندر امام

سود پرک ایران و نبردی همیشگی در بازار های خاورمیانه

از مهمترین فاکتور ها در عرصه ی خرید و فروش سود پرک، علاوه بر مرغوبیت، در دسترس بودن و نزدیکی تولید به بازار های مصرف می‌ تواند باشد. فاکتوری که ایران را در عرصه بازار های خاورمیانه می تواند پیروز جلوه دهد. اما سخت پسندی این بازار ها و همچنین عرضه ی تولیدات خوش نام و نشان جهانی در این بازار ها، چالش های پیش روی تولید کنندگان ایرانی است. چالش هایی که در قالب نبردی همیشگی، تولید کنندگان ایرانی را روانه ی این بازار ها می کند.
البته با در نظر گرفتن وجود نام و نشان های پر مدعای جهانی در این بازارها، اینکه تولید کنندگان داخلی می‌ توانند جایی در این بازار ها داشته باشند، سود سوز آور بندر امام نشان از توانمندی بالای تولید کننده ی ایرانی در عرضه ی سود جامد پرک مرغوب می باشد.

سود سوز آور بندر امام

تولید کنندگان ایرانی و دورنمای صادرات

تقریباً اکثر تولید کنندگان سود پرک در ایران، آنهایی که توانسته‌ اند به تولید سود محصول مرغوب بپردازند، توانسته اند وارد بازار های جهانی نیز بشوند. محصولاتی چون: سود پرک بندر امام، سود پرک گوهر، سود پرک نیرو کلر، سود پرک آرمان، سود پرک پگاه و… با توجه به کیفیت مرغوب و دستیابی به استاندارد های لازم ورود خود را به عرصه های جهانی تضمین کرده اند.

البته فاکتورهایی چون نزدیکی به بازار های منطقه ای برای شرکت های چون سود پرک بندر امام و سود پرک گوهر که در قلب تبادلات صنایع پتروشیمی کشور یعنی بندر امام قرار دارند و امکانات خاصی که حضور در مرکز آزاد تبادلات پتروشیمی می تواند برای این دست از برندها ایجاد کند، می تواند در دورنمای صادرات این شرکت ها بسیار تاثیر گذار باشد. بهر صورت ورود به بازارهای پررونق و در امتداد آن جلوگیری از خام فروشی ها، ورود صنایع بالادستی در کشور و در مسیر این ورود آشنایی صنایع زیرساخت با علوم و فنون مدرن چیزهایی است که در همه ی عرصه ها در اهداف بلند مدت کشور قرار دارد. اهدافی که صنعت سود جامد پرک را نیز در نگاه مستقیم خود قرار داده است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× کارشناس فروش